İkbal Kaya

Profesyonel Koçluk Eğitimini almaya karar verdiğimde, hayatımın en büyük değişiminin başladığının farkında değildim. Planladığım, hedef koyduğum ama bir türlü nereden başlayacağıma karar veremediğim, bir sürecin içindeydim.

Yılların verdiği birikimimi Kişisel Gelişim Uzmanlığı yaparak devam etmek istiyordum. Koçluk eğitimine başlamamla birlikte eğitimin içeriği ve özellikle Burcu Özyürek Alp’in konuya hakimiyeti, enerjisi ve güçlü motivasyonu ile koçluk bilgileri, hedefime giden yolu bana basamak basamak gösterdi.

İçimdeki potansiyelle, icsel kaynaklarımla beni tekrar tanıştırdı. Bana “nasıl yapabilirim” gücü verdi. Çözüm odaklı, eylem planları yaptırdı ve sonuç harika. Ege Üniversitesinden emekli olmuş kişisel Gelişim Uzmanlığı yapan biri var karşınızda.

İki yıla yakındır var olan bilgilerimi koçluk bilgileriyle sentezleyerek hayatımın ve eğitimlerimin her alanında kullanıyorum. Özellikle üniversite öğrencilerine hedefleri konusunda simdi, su anda ne yapabilirim nasıl çözerimi göstermek ve onlara kendi potansiyelleriyle tanıştırmak harika bir duygu. Gelin siz de deneyin. Yeni bir başlangıç için… Önce kendi potansiyelinizle, kaynaklarınızla tanışın. Sonra onlarla neler yapabileceğinizi görün. Değişimin etkisi domino gibi sizden başlayarak devam etsin. Hiç ertelemeden hemen simdi. Profosyonel Koçluk eğitim programıyla tanısın. Hayatınızın değişiminin tadını çıkarın.

İkbal Kaya

Profesyonel Koç
Kişisel Gelişim Uzmanı
Profesyonel Koçluk Sertifika Programı Mezunu – 2014