İnci Aydın

Kariyer planlaması, daha faydalı olma isteği, eğitim sürecinde kararsızlık, daha fazla ne yapabilirim arayışları ile çıktığım bu yolda Profesyonel Koçluk Akademisi ile tanışmam hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. İlk olarak kendime koçluk yapmaya başladığım andan itibaren kendimi keşfetmeye başladım.

Bu yolculuğumda başta Burcu Hocamızın bilgi ve deneyimleriyle dolu olduğu eğitimini kendi kendime araştırarak bulmak benim için zorlu bir süreçti. Fakat ilk telefon görüşmesinden aldığım güzel enerji ile araştırmalarımı sonlandırıp kendimi bu eğitimde buldum diyebilirim.

Bu süreçte aslında hayatımda çok köklü değişimler yaptım ve bunların hepsi ilk olarak kendime yaptığım koçlukla daha sonrasında da derslerimiz sırasında yaptığımız uygulamalarla oldu.

İnsanların hayatlarına dokunarak koçluk yapmayı sağlayan ve bunu da bir meslek olarak ilerletebileceğimiz güzel bir eğitim imkanı sunan Burcu Hocama çok teşekkür ederim. Ayrıca verimli, bol deneyimli, tüm içtenlikleriyle ve özenle yaptıkları ders anlatımları ile bizlere yol arkadaşları olan Gülce Hocama ve Özge hocama da çok teşekkür ederim.

Böylesine kıymetli bir ekip ile tanıştığıma, bu eğitimi aldığıma ve devamında iletişimimizin kesilmemesine sürekli olarak iyi ki diyorum. İyi ki varsınız daha nice güzel eğitimlerde beraber olmak dileğiyle…

 

Bireysel Koç Eğitim Programı Mezunu – 2021

Eğitim Koordinatörü – Profesyonel Koç