Gülşah Yeşilçavdar

Koçlukla tanışma yolculuğum sırasında, hayatımdaki monotonluğumdan çıkıp artık kendi farkındalıklarımı görmek, yeniliklere açık bir yolculuk yapmak istediğimi fark ettim.

Çevremde de çok duymaya başladığım koçluk eğitimleri dikkatimi çekmeye başladı. Her gün araştırmalar, incelemeler yapmaya devam ettikçe kendime o kadar yakın hissettim ki…

Bir gün araştırmalarımın neticesinde Sevgili Burcu Hoca’mın YouTube videolarına denk geldim. O kadar güzel anlatım dili vardı ki; güler yüzüyle, sıcacık tavırlarıyla, içtenliğiyle…

Öyle güzel yansıtıyordu ki.. Bunun için de çok teşekkür ediyorum.

Fark ettim ki; bir kişi işini çok seviyorsa o kişi de işine bir kadar samimi, özverili ve saygınlığıyla karşı tarafa hissettirip farkındalığını ortaya koymuş oluyor.

Bu yüzden ‘’Profesyonel Koçluk Akademisi’’ ailesiyle birlikteyim ve çok mutluyum.

Devam etmekte olan eğitim sürecimde, kendimin derinlerinde göremediğim farklılıklarımı, güçlü yönlerimin, değerlerimin ileriye yönelik olumlu bakabilme becerilerimizi kazanmakta, duygularımızı nasıl yönetebilmemize destek olan koçluk eğitmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Profesyonel Koçluk Akademisi ailesiyle olduğum için kendimi özel ve şanslı hissediyorum. İyi ki yolum sizlerle kesişmiş.

Pka Ailesi olarak herkesin özverisine ve  her zaman ilgi alakanızı eksiltmeden yanımızda olduğunuzu hissettirmenize teşekkür ediyorum.

Son söz olarak da hayatımda kullandığım bir sözü paylaşmak istiyorum;

‘Düşünceleriniz ve duygularınız olmak yerine, onların ardındaki farkındalık olun.’

Eckhart Tolle

Bireysel Koç Eğitim Programı Mezunu – 2022