Emel Erkan

Ben kimya öğretmeniyim. Yirmi altı senedir işimi çok severek yapıyorum ve işimin en keyifli yanı da gençlerle birlikte olmak. Bu süreçte öğrencilerimle olan ilişkilerimin daha da iyi olması ve onlara öğretmenliğin dışında koçluk da yapabilmek için öğrenci koçluğu eğitimi alarak serüvenime başladım. Bu eğitimi aldığımda henüz Profesyonel Koçluk Ailesi ile tanışmamıştım ve eğitim koçluğu kursum bittikten sonra kendimi geliştirmek adına yeni bir arayışa girdim.

Bu arayış sırasında Profesyonel Koçluk Akademisi Ailesi ile tanıştım. Yaptığım telefon görüşmesinde Burcu Hoca’nın sıcacık, samimi ve ilgili anlatımıyla tam da istediğim yerde olduğumu anladım.

Profesyonel Koçluk Akademisi Ailesinin bir üyesi olduğunuzda; ilgili, özverili ve donanımlı eğitmenler, bol bol uygulama dersleri, ders materyalleri, ders öncesi ve sonrası izleyebileceğiniz videolar, dersleri destekleyecek kitaplar, kendinizi geliştirmek adına faydalanabileceğiniz seminerler sizi beklemekte.

Profesyonel Koçluk Akademisi Ailesinde eğitim almış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Devam eden bu yolculuğumda her zaman sıcak ilgi ve alakalarını yanımda hissedeceğim.

Bu güzel aileye sonsuz sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bireysel Koç Eğitim Programı Mezunu – 2022