Gülce Özçit Gürel

Çevremizde ve kendimizde iletişim, öz farkındalık, motivasyon, konfor alanı, zaman, duygu, stres yönetimi vb. konularda yaşanılan sıkıntıların aslında herkes farkında ama hiçbirimiz doğru şekilde eyleme geçmeyi tercih etmiyoruz, belki de bilmiyoruz.

Yaklaşık 7 yıl sağlık bilimleri alanında akademik hayatı ve buna paralel eğitmenliği deneyimlemiş biri olarak aslında herkesin sahip olduğu bu farkındalıkları ben de defalarca yaşama fırsatı buldum. Tam da kendi sorularıma yanıt aradığım bu dönemde Burcu Hoca’mla yollarımız kesişti ve elindeki sihirli değnekle hayatıma dokundu. Sonuçta Bireysel Koç Eğitim Programına katılmak hayatımın dönüm noktası oldu.

Eğitim içeriğiyle mesleki yeterlilik yanı sıra farklı bir perspektifle olmak istediğim kişiye dönüşmem için harika eylem adımları aldığım bu programda Özge Hocam, Funda Hocam ve tabiki bu eğitimi ilmek ilmek işlemiş Burcu Hocam’a sonsuz minnetle teşekkür ediyorum.

Her zaman özenle, sabırla, ilham olarak, cesaretlendirerek Koçluğa dair ne varsa uygulamalarla önce kendimize koçluk yapıp gerekli nitelikleri kazanmamız için tüm içtenlikleriyle bizlere yol arkadaşı oldular. Sonrasında da Akademi Ailesi’nde bize alan tutarak deneyimlerimizi paylaşma fırsatı sundular.

Böylesine kıymetli bir ekibin bir araya gelip birlikte yol alması muazzam deneyimdi. Bu ailenin bir parçası olduğum için kendimi her zaman şanslı ve ayrıcalıklı hissedeceğim. Daha nice eğitimlerde akademi ailesiyle buluşmak dileklerimle…

Bireysel Koç Eğitim Programı Mezunu – 2020

Koç Eğitmeni, ACC