Abdullah Dinç

Aldığım Profesyonel Koçluk desteği sonrasında zamanı iyi kullanma, hızlı okuma ve doğru karar verme gibi konularda kendimi geliştirdiğimi gördüm. Özellikle gün içerisinde zamanla mücadele içerisinde bulunduğum bir sektördeyim. Şu anda akademik kariyerim olarak üçüncü üniversitem bitmek üzere ve Dinç İnşaat adıyla kendi şirketimi kurmuş bulunmaktayım. Şirketimde ve çalışanlarıma da almış olduğum eğitim ve uygulamaları gerçekleştirmekteyim.

İlk olarak üniversite sınavına hazırlanırken Burcu Özyürek Alp’ten Profesyonel Koçluk bireysel seansları almaya başladım ve bu çalışmaların büyük faydasını gördüm. Yoğun bir şekilde yaşadığım stresi yönetme ve bu koşullarda doğru karar verme konusunda olan gelişimim, meslek ve bölüm seçmede de net ve doğru karar vermemi sağladı.

Bireysel ilişkilerde, iş yaptırma ve görev yüklemede nasıl davranılması gerektiğini, karşı tarafı incitmeden sonuç odaklı çalışmalar yapmayı, disiplin ve görev paylaşımında dikkat etmem gereken konuları Profesyonel Koçluk ile öğrendim.

Çevremdeki bireyler ile olan etkileşimimi pozitif şekilde arttırmanın mutluluğunu yaşıyorum. Benim gibi mutlu,başarılı ve huzurlu olmak istiyorsanız Profesyonel koçluk eğitimleri ve desteği almanızı tavsiye ederim.Yaşamınızı olumlu yönde değiştirmek sizin elinizde… Karar alın ve değişime başlayın…

 

ABDULLAH DİNÇ

Dinç İnşaat Kurucu ve Yöneticisi

Profesyonel Koçluk Bireysel Seans Katılımcısı – 2010